SIO-2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

Spletno stran evropske kohezijske politike v Sloveniji: www.eu-skladi.si

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Dobrodelna akcija “PRIJATELJI PRIJATELJEM”

Na naši šoli že tradicionalno poteka dobrodelna prireditev. Letos in lani je zaradi razmer, povezanih z COVID-19, nismo imeli možnosti izpeljati na način, kot je potekala prejšnja leta.

Namesto prireditve na Grajskem dvorišču v Ormožu smo letos pripravili Dobrodelno akcijo PRIJATELJI PRIJATELJEM na naši spletni strani.

Za vas smo pripravili video z utrinki iz naše šole.

Povezava do posnetka - Prijatelji prijateljem.

Predstavljamo se vam tudi z videom, s katerim smo sodelovali v mednarodnem festivalu S-Faktor, ki  promovira inkluzijo mladih oseb s posebnimi potrebami skozi uprizoritvene umetnosti in izdelovanje filmov. Prejeli smo posebno nagrado žirije za najbolj izpovedni video.

Povezava do posnetka - Pravljica o mavričnih ljudeh.

V tem šolskem letu je nastalo veliko likovnih del naših učencev, ki vam jih predstavljamo v virtualni galeriji.

Povezava do galerije - Galerija slik.

Sredstva, zbrana v Dobrodelni akciji, bodo namenjena šolskemu skladu naše šole, s katerimi med drugim zagotavljamo našim učencem specialne pripomočke, ki so bistveni pri izvajanju vzgojno-izobraževalnega dela, delovne terapije in fizioterapije.

V zameno za dobrodelne prispevke vam po želji ponujamo slike iz Dobrodelne razstave Likovnega  kulturnega društva Ormož – LIKUDO, ki smo jih dobili v dar v okviru dobrodelne razstave, ki je bila namenjena naši šoli. Za izbiro in prevzem slike kontaktirajte Tadejo Ozmec – tadejaozmec@osstankavraza.si.

Povezava do razstave - Dobrodelna razstava LIKUDO.

Dobrodelne prispevke lahko nakažete na transakcijski račun OŠ Stanka Vraza Ormož:

SI56 0110 0600 7817 447

HVALA