V sredo, 7. 12 2016 popoldan so na šoli potekale »Praznične delavnice s starši«. Na prazničnih delavnicah so se zbrali učenci šole, njihovi starši in učitelji. Delavnica je potekala v jedilnici šole ob zvokih praznične glasbe. Izdelovali smo darilne vrečke. Učenci so najprej skupaj s svojimi starši porisali risalni list z vodenimi barvicami. Ko smo čakali, da se nam naši izdelki posušijo smo se okrepčali s čajem in piškoti, ki so jih učenci spekli na eni izmed delavnic. Nato smo si izdelali volnene vrvice za ročaje vrečke. Porisane risalne liste smo spretno prepogibali in na koncu skozi napeljali še vrvico. Nastale so zelo lepe darilne vrečke, ki jih bomo zagotovo koristno porabili v prihajajočih prazničnih dneh.