V četrtek, 22.9.20165, so se učenci PPVI udeležili kolesarskega turnirja v Slovenj Gradcu. Za nastop na turnirju so se pridno pripravljali že od začetka šolskega leta, nekateri pa že v lanskem šolskem letu. Letos so na turnirju šolo zastopali trije učenci. Tamara je nastopila že dvakrat, Uroš in Tilen pa prvič. Med več kot 100 kolesarji so se dobro počutili, spoznali so nekaj novih prijateljev in se izkazali s svojo vožnjo. Dosegli so dobre rezultate in osvojili srebrno in bronasto medaljo ter 6. mesto. Po končanem tekmovanju je sledilo kosilo, zabavo s plesom pa je odnesel čas. Predtekmovanja in tekmovanja so se tako zavlekla, da je bila ura že pet popoldan, preden smo zapustili slovenjegraško letališče. Čeprav se nam je mudilo domov, smo se ustavili še v Slovenskih Konjicah. Učiteljica je držala obljubo in vse počastila z okusnim sladoledom.
Iskrene čestitke za pogumno kolesarjenje in dosežene rezultate.

Andreja Resman