Tudi učenci posebnega programa se bodo v  šolskem letu 2018/2019 udeležili šole v naravi. Potekala bo od 10.6. 2019-11.6.2019. Odpravili se bomo v prelepo Prekmurje, natančneje v Panonsko vas. Kljub temu, da se v šolo v naravi odpravljamo za dva dni bomo doživeli veliko lepega. Privoščili si bomo krasen oddih v naravi, odpravili se bomo v lokalno čokoladnico, se razvajali v Termah Vivat…

1. dan
Šolo v naravi smo začeli sladko. Obiskali smo domačo čokoladnico Passero v Tešanovcih, kjer smo si ogledali kako izdelujejo pralineje in imeli zelo pestro degustacijo.Mmmmm
Po dobrem kosilu in počitku smo se odpravili v terme Vivat, kjer smo preživeli prijetno popoldne.
Po večerji smo se odpravili na krajši sprehod okrog panonske vasi, uživali ob ribniku in poslušali ptičke in žabice.

2. dan

Drugi dan  smo začeli z jutranjo telovadbo in jutranjim krogom, kjer smo spoznavali glavne značilnosti kraja v katerem bivamo.
Po malici smo se odpravili na kopanje v terme Vivat, kjer smo zaradi visokih temperatur lahko uživali tudi v zunanjih bazenih.
Ko kosilu so sledile ustvarjalne delavnice, na katerih so si učenci naredili spominske obeske,ki jih bodo stalno spominjale na prijetne dni v Panonski vasi.