Na OŠ Stanka Vraza Ormož se je v soboto, 29. 9. 2018 odvijalo že tradicionalno jesensko druženje s starši. Učenci so  skupaj s starši pridno nabirali kostanje in jih nato prinesli v šolo.  Učenci so prišli v šolo kot običajno. Najprej so pojedli malico in nato so starejši učenci rezali kostanje skupaj z njihovimi učitelji in pripravili vse potrebno za peko kostanjev. Mlajši učenci pa so  s svojimi učiteljicami pripravili pripomočke za igre na prostem. Starši in sorodniki so se nam pridružili ob 10. uri in s seboj prinesli sladke dobrote, delo svojih pridnih rok. Za peko kostanjev je poskrbel naš hišnik Janko. Tako so učenci skupaj s starši in učitelji preživeli sončen dopoldan ob veselem klepetu, igrah na prostem in pečenih kostanjih. Veselimo se naslednjega druženja.

Marija Mohorič