Na naši šoli smo že od začetka šolskega leta načrtovali udeležbo na lokalnih decembrskih tržnicah. V okviru ustvarjalnega krožka so pod mentorstvom učiteljice Kristine Podgorelec ter pri vseh ostalih učiteljih pri pouku likovne in delovne vzgoje  nastajali različni izdelki. Izdelali so obešala za ključe,  različne novoletne okraske in namizne aranžmaje, dekorativne blazine, različne uporabne košarice za izdelke, stojala za pisala, broške, hranilnike, škatlice za nakit, novoletne voščilnice, svečnike in še še. Učenci posebnega programa so našo ponudbo še dodatno začinili, saj so skuhali marmelado in pridelali vražje čilije. Z zelo široko ponudbo so se predstavili na petkovi ormoški tržnici, Holermusovi tržnici ter na božičnem bazarju, ki je potekal v okvirju prireditev dežele Severolandije. Za ponujene izdelke so obiskovalci prispevali dobrodelne prispevke za šolski sklad.

Hvala