Učenci so si ob tednu otroka v torek, 4.10.2016, ogledali lutkovno predstavo Krtek Zlatko v Kulturnem domu v Ormožu, ki jo je organizirala Zveza prijateljev mladine. Predstava je bila zelo zanimiva, saj so se učenci ob lutkah nasmejali in zabavali. Po ogledu predstave so se odpravili nazaj v šolo. Nato so na šolo prišli na obisk učenci prvega razreda OŠ Ormož, saj skupaj sodelujemo v projektu Drugačnost nas bogati. Spoznali so naše učence in se z njimi družili ob športnih igrah, ki jih je pripravil Aleš, učitelj športne vzgoje. Učenci so pri igrah in športnih nalogah pokazali veliko spretnosti in iznajdljivosti. Igre so jim bile zelo zanimive in zabavne. Vsi skupaj pa smo si ob koncu zaželeli še več takšnih druženj.

Naši najstarejši učenci šole pa so se udeležili tudi delavnice o samopodobi z Natašo Gregur iz Vrtca Ormož, kjer so preživeli uro z igrami za krepitev njihove samopodobe. Učenci so pripovedovali, da so se najbolj zabavali ob branju smešne zgodbe, ki je nastala tekom delavnic.