V sredo 25.3.2015 smo na šoli OŠ Stanka Vraza priredili proslavo ob materisnkem dnevu. Na proslavi so nastopali vsi učenci naše šole. Vsak učenec je sodeloval v vsaj eni točki.  Učenci so pokazali, da znajo recitirati, peti, igrati, plesati... Vsak učenec je na svoj način pokazal, kaj zmore in koliko jim pomenijo mame. Mame so se v velikem številu udeležile proslave in spremljale nastope s svojih otrok. V zahvalo za ves trud, so jim učenci na koncu proslave razdelili majhna darilca, ki so jih sami izdelali pri ustvarjalnem krožku.

Hvala vsem mentorjem in učencem, da smo uspeli razveseliti in polepšati dan vsem mamam.                                                                                                                                                            Marija Mohorič

proslava 003 Medium
proslava 008 Medium