Učenci in učiteljici 2. in 3. razreda smo tudi v tem šolskem letu povabili starše k sodelovanju. Udeležili so se prazničnih delavnic. Temo prazničnih delavnic so učenci sami izbrali že ob začetku šolskega leta. Želeli so peči piškote s svojimi starši.

Vsi skupaj smo se v popoldanskih urah dobili v gospodinjski učilnici in pokukali kaj so prinesli učenci v svojih vrečkah. Vsak od njih nam je predstavil vsebino svoje vrečke. Našli smo vse potrebne sestavine in pripomočke za izdelavo piškotov. Recept nam je prebral učenec tretjega razreda, Matej. Špela, Samanta,Valentina in Eva so pridno tehtale in merile. Testo je bilo potrebno le še zamesiti. Za to smo poprosili starše. Testo so si razdelili na štiri enake dele in vsak starš je nato skupaj s svojim otrokom valjal in rezal piškote različnih oblik. Preden smo dali piškote v pečico, smo jih še malo okrasili.

Komaj smo čakali, da so se piškoti ohladili, da jih poskusimo.

9.12.2014 Peka prazničnih piškotov 4
9.12.2014 Peka prazničnih piškotov 16