Kot že po tradiciji, smo tudi v letošnjem tednu otroka organizirali orientacijski pohod. To je bil drugi športni dan. Letošnja pot je učence vodila skozi Ormož, preko Hajndla, mimo smetišča nazaj v šolo. Razdeljeni so bili v tri skupine s spremljevalci. Orientirali so se s pomočjo vrisane poti na zemljevidu. Da so uspešno prišli do cilja so na poti morali biti pozorni tudi na bele trakce, ki so jih vodili skozi gozd in se orientirati tudi s pomočjo markacij. Na kontrolnih točkah, kjer so jih pričakale učiteljice, so reševali bolj in manj zahtevne naloge. Za pravilne rešitve nalog so morali združiti svoje znanje. Vsem ekipam je uspelo po pravilni poti priti do šole. Težje gibalno ovirani učenci posebnega program, so z razredničarko Natašo Horvat in spremljevalkami, opravili pohod po Ormožu.