V mesecu marcu smo na Osnovni šoli Stanka Vraza Ormož izvedli šolsko tekmovanje »RAČUNANJE JE IGRA«. Gre za tekmovanje iz znanja matematike, v katerem sodelujejo učenci, ki obiskujejo program nižjega izobrazbenega standarda. Na tekmovanju sodelujejo učenci od četrtega do osmega razreda OŠ s prilagojenim programom. Tisti najboljši matematiki na šoli, pa se udeležijo še državnega tekmovanja. V letošnjem šolskem letu se je 18. državnega matematičnega tekmovanja »RAČUNANJE JE IGRA«, ki je potekalo v soboto, 16.4.2016 na Jesenicah, udeležil učenec 4. razreda, Matej Pleh. Vse od šolskega tekmovanja se je uril v  zahtevnih računskih nalogah in na državnem tekmovanju dosegel srebrno priznanje (2. mesto). Vsi učitelji smo na dosežke našega učenca zelo ponosni.

Mentorica: Tanja Prosnik Žunec

Matematično tekmovanje » RAČUNANJE JE IGRA«