» Letošnje leto smo se za pusta odločili, da se v sove bomo spremenili.

Lepe in zanimive so nam bile sovice male, z znanjem in modrostjo so nas obdale. »

V začetku meseca marca smo se v pustnem času našemili v sove.  Na svoje kostume smo bili zelo ponosni, zato smo se tudi večkrat pokazali. Prvo takšno priložnost smo imeli 1.marca, ko smo se udeležili pustne povorke v Središču ob Dravi, kjer smo tudi v kategoriji šolskih skupin dosegli 3. mesto.  V ponedeljek 3. marca smo se skupaj z Vrtcem Ormož in prvo triado OŠ Ormož odpravili po Ormožu na Otroško povorko po Ormožu. Obiskali smo Psihiatrično bolnišnico Ormož in Dom starejših občanov Ormož, kjer so nas pričakali s toplim čajem in piškoti. Na trgu pa smo skupaj s kurenti tudi zaplesali .

Na pustni torek, 4.3.2014 pa smo se še ponosno pokazali na Ormoškem fašenku, kjer smo dosegli 1. mesto v kategoriji otroških skupin.

BRAVO MI!

Središče ob Dravi Ormož