Pust je na naši šoli postal že vsakoletni projekt. Tako smo se v tem šolskem letu zopet potrudili in v celoti sami izdelali pustne maske. Kurentom smo pomagali zimo preganjalti z našim likom Pomlad. Izdelali so si pomladne rože, travniške žuželke in se naučili pesem s koreografijo Pomlad in še kaj.

V pustnem času smo se družili s prijatelji iz vrtca Ormož, cvrli smo krofe, obiskali so nas ormoški kurenti. V soboto smo se udeležili povorke v Središču ob Dravi, v torek pa smo si zaradi odpovedi povorke v Ormožu, skupaj z vrtcem pripravili svojo povorko v naši telovadnici. Združili sta se pomlad in jesen.

Ostale fotografije si lahko ogledate v galeriji.

izdelava mask za pustno povorko8cvrenje pustnih krofov21obisk ormokih kurentov5pri naih prijateljih069.2.2013-pustovanje v srediu ob dravi 16pustna povorka v nai telovadnici z vrtcem40